Nowa inicjatywa profesora Bhakdiego i innych niemieckich naukowców przeciwko koronawirusowemu szaleństwu i dla obrony zdrowia, wolności i demokracji w przyszłych podobnych sytuacjach

Prof. Sucharit Bhakdi to czołowy niemiecki epidemiolog i specjalista od chorób zakaźnych, najczęściej cytowany w niemieckich pracach naukowych w tych dziedzinach. Jest jednocześnie jednym z pierwszych na świecie zwolenników rzetelnej naukowej debaty ws. „pandemii” i od początku krytykował środki wdrożone przez władze państwowe w walce z wirusem (zob. pierwszy wywiad z 19 marca, list otwarty do kanclerz Merkel z 26 marca). 12 maja ogłosił na swoim kanale Youtube powstanie nowej inicjatywy. Nazywa się ona: Lekarze i Naukowcy na Rzecz Zdrowia, Wolności i Demokracji (niem. Mediciner und Wissenschaftler für Gesundheit, Freiheit und Demokratie e.V., w skrócie MWGFD). Grupa ta, otwarta oczywiście na nowych członków, chce wnieść swój wkład w sprawy społeczne w Niemczech.

Jest to inicjatywa pragnąca zrzeszać lekarzy, specjalistów medycznych, a także badaczy i profesorów takich dziedzin jak zdrowie, wolność i demokracja. Powstanie tej inicjatywy jest oczywiście odpowiedzią na polityczne i społeczne zmiany oraz dyskusyjne środki wprowadzone w imię walki z „pandemią” COVID-19. Stanowią one niebezpieczeństwo właśnie dla zdrowia, wolności i demokracji.

Ich celem jest stworzenie gęstej sieci w całych Niemczech, aby wszędzie docierał głos rozsądku przeciwko „koronaszaleństwu” i panice sianej przez media i władzę.

Inicjatywa nie dotyczy tylko obecnej sytuacji. Ponieważ „filantropi”, władze sanitarne i naukowcy opłacani przez przemysł farmaceutyczny straszą już od marca kolejną „pandemią” lub drugą falą COVID-19, MWGFD będzie działać tam i wtedy, gdy zdrowie, wolność i demokracja będą narażone, jak obecnie. Ponieważ realnym zagrożeniem staje się bezsensowny przymus szczepień przeciwko COVID-19, nowopowstałe stowarzyszenie będzie podejmować szybkie i zdecydowane kroki przeciwko temu i podobnym szaleństwom.

W powyższym filmie pokazany jest „koronakryzys” w obrazkach: od Chin i ogłoszenia „pandemii” przez WHO (wprawdzie nie formalnie, ale jednak przed kamerami), po wprowadzenie restrykcji przez rząd federalny Niemiec, po głównych aktorów politycznych i ich naukowych doradców z Instytutu Roberta Kocha, po medialnie sianie paniki. Następnie padają retoryczne pytania: Czy to faktycznie taka plaga, jak się ją przedstawia?

W filmiku widnieją główni protagoniści-krytycy paniko-pandemizmu: dr Wolfgang Wodarg (który już przy okazji świńskiej grypy obnażał WHO), prof. Sucharit Bhakdi, prof. Klaus Püschel, prof. Hendrik Streeck, prof. Stefan Homburg, dr Bodo Schiffmann. Jest mowa o nowej partii „koronasceptycznej” o nazwie Widerstand 2020 (na dzień 3 maja posiadająca ponad 95 tysięcy członków).

Następnie mowa o wypowiedziach 120 renomowanych ekspertów, do których należy prof. John Ioannidis ze Stanford University (najczęściej cytowany profesor medycyny na świecie). Ich wspólne wnioski:

– COVID-19 jest porównywalny do zwykłej grypy wirusowej pod kątem śmiertelności

– Tak zwany lockdown wraz z jego poważnymi konsekwencjami nie był konieczny

– Większość „zmarłych na koronawirusa” nie zmarła na, ale z SARS-CoV-2

– Grupa najwyższego ryzyka, czyli osoby starsze z poważnymi chorobami, mogły być chronione w inny, indywidualny sposób

– Z naukowego punktu widzenia szczepienie na ma sensu w przypadku szybko mutujących wirusów takich, jak koronawirusy

– Wprowadzenie obowiązku zakrywania ust i nosa nie ma żadnych podstaw naukowych

Wobec tego wszystkie środki wprowadzone przeciwko COVID-19 muszą być zniesione natychmiast.

Inicjatywa chce edukować ludzi. Jej maksymą jest nauka i dowody, ale także rozum i empatia, dla dobra zdrowia i wolności w społeczeństwie demokratycznym. Stowarzyszenie będzie się wypowiadać zawsze, gdy te wartości będą zagrożone. 

Zachęca się do dołączenia i przesyłania dalej. Strona internetowa: www.mwgfd.de. Na stronie znajduje się już kilka bardzo interesujących artykułów, w tym o raporcie upublicznionym kilka dni temu przez członka Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s