Koronawirus, Zangrillo (ordynator szpitala w Mediolanie): „Wirus klinicznie już nie istnieje, terroryzowanie kraju jest czymś, za co ktoś powinien odpowiedzieć”

Ordynator szpitala San Raffaele w Mediolanie, prof. Alberto Zangrillo, wydał naprawdę ważne oświadczenie podczas transmisji telewizyjnej „Mezz’ora in più”.

Zangrillo powiedział „wirus klinicznie już nie istnieje”.

I następnie wyjaśnił: „To, że wirus z punktu widzenia klinicznego już nie istnieje mówi Uniwersytet Vita e Salute del San Raffaele, mówi to badanie przeprowadzone przez wirusologa i dyrektora Instytutu Wirusologii, profesora Clementi, mówi to razem z Emory University z Atlanty, profesor Silvestri: testy PCR wykonane w ostatnich dziesięciu dniach dają wyniki na obecność wirusa z punktu widzenia ilościowego nieskończenie mniejsze niż testy wykonane na pacjentach miesiąc temu”.

I dalej: „Terroryzowanie kraju jest czymś, za co ktoś powinien odpowiedzieć… Od trzech miesięcy liczby bez żadnych dowodów (Da tre mesi numeri con evidenza zero). Powinno się wrócić do normalnego życia. Wydaje się możliwe, że wirus zniknie na zawsze, jak SARS”.

I zakończył: „Nasze oddziały ratunkowe i intensywne terapie są puste”.

Za: Baritalia News. Swoimi słowami prof. Zangrillo oczywiście wywołał szał siejących panikę uczonych, zwłaszcza z „rady naukowej” doradzającej włoskiemu rządowi (którzy to naukowcy mają poważne konflikty interesów, o czym mówił chociażby dr Speciani w wywiadzie z 15 maja 2020 r.).

4 myśli na temat “Koronawirus, Zangrillo (ordynator szpitala w Mediolanie): „Wirus klinicznie już nie istnieje, terroryzowanie kraju jest czymś, za co ktoś powinien odpowiedzieć””

  1. Dla ludzi myslacych os samego poczatku ten wirus byl podejzany.Jestem osoba,ktora sledzi wszystkie wydarzenia na calym swiece zwiazane z tym zekomym wirusem.Jest to wirus polityczno-ekonomiczny!!!!!!!!

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s